Moneta Money Bank - Money Genius

Facebook hra prezentující nabízené produkty Moneta Money Bank (tehdejší GE Money Bank) jako jsou nákupy prostřednictvím kreditní karty.

Klient

MONETA Money Bank, a.s.

Typ

Facebook aplikace

Rozsah

xHTML, CSS, Flash, PHP

Realizováno

2010


Money Genius je komplexní hra simulující budování domácnosti a řešení zejména finančních náležitostí s tím spojených. Cílem je podpořit produktové stránky jednotlivých produktů nabízených Moneta Money Bank (tehdejší GE Money Bank) prostřednictvím sociální sítě Facebook.

 

Princip hry je takový, že každý hráč se stává majitelem bytu, do kterého si nakupuje vybavení dle svého vkusu a finančních prostředků, které má k dispozici. Hrací plocha bytu se automaticky rozšiřuje pozváním přátel, kteří se stanou novými sousedy hráče. S těmi si mohou posílat dárky a sledovat, jak si vybavují vlastní byt. Tak jako v reálném životě hráči musejí pravidelné získávat životní energii a peníze. Energii získají studiem a zodpovídáním otázek na témata každodenního života, např. hospodaření domácnosti, bydlení a investice, smlouvy nebo nákupy. Některé získané znalosti poté využijí přímo ve hře. Nejdříve si ovšem prací musí vydělat nějaké peníze, za které si pak mohou koupit nábytek, spotřebiče a jiné vybavení domácnosti. K dispozici mají také kreditní kartu, se kterou se naučí správně zacházet, tzn. využívat bezúročného období nebo pravidelně splácet dluh, případně také mohou vzniklý dluh zaplatit celý a ušetřit tak na úrocích.

 

Hra obsahuje sérii flashových miniher, které jsou její součástí a reagují na činnost prováděnou uživatelem v rámci jeho práce.

 

Obdobné Facebook hry a minihry vytváříme také v kombinaci HTML5/Javascript.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Vyjádřete prosím svůj souhlas s použitím cookies, abychom pro vás mohli zajistit ničím nerušený zážitek.
Více informací.