O NÁS

Direct-services s.r.o.

Direct-services s.r.o. je společnost, která poskytuje komplexní služby v oblasti IT se specializací na vývoj aplikací a správu Linux serverů.

Na realizaci projektů se vždy podílí několik lidí (grafik, kodér, programátor, copywriter, SEO specialista a další), z nichž každý je odborníkem ve svém oboru.


Naše služby


Naše společnost je postavena na třech základních pilířích, jimiž jsou:

Vývoj aplikací

Při vývoji aplikací dbáme především dobrou srozumitelnost a také použitelnost pro každého z jejich uživatelů.

Více informací

Webové stránky a e-shopy

Při vytváření webových stránek dbáme především na jejich přehlednost, správnou funkčnost a příjemný vzhled.

Více informací

Online marketing

Internetový marketing je velice široká oblast, která zahrnuje nejen SEO a linkbuilding, nýbrž i další kategorie služeb.

Více informací

Všechny tyto části jsou pro nás stejně důležité, a proto žádný nezaostává za těmi ostatními. Snažíme se poskytovat kvalitní služby ve všech klíčových oblastech. U nás totiž víme, že dobře vytvořené webové stránky musí být kvalitní v mnoha ohledech.Co děláme?

Pomáháme zaběhlým firmám a startupům v růstu. Specializujeme se na služby jako webdesign, tvorba webových stránek, internetové obchody, vývoj mobilních aplikací a SEO optimalizace pro vyhledávače v rámci internetového marketingu. Našim klientům jsme schopni zpracovat jakékoliv zadání od začátku do konce – tedy od návrhu, přes samotnou realizaci, až po uvedení na trh a propagaci daného projektu.


Naše specializace

  • Naší specializací je poskytování vysoce profesionálních, kompletních služeb v rámci tvorby a následné propagace internetových projektů, a to dle požadavků a přání klientů. Pokud tedy chcete mít Vaše stránky opravdu takové, jaké jste si je představovali, jsme pro Vás nejlepší možnou volbou, a proto nám neváhejte říct, jaké jsou Vaše cíle.Ceník

Direct-services s.r.o. se Vám zaručuje za přijatelné ceny, které odpovídají profesionální a kvalitně odvedené práci. Vzhledem k tomu, že máme opravdu široký sortiment poskytovaných služeb a ke klientům přistupujeme vždy individuálně, nelze tedy přesně definovat náš „Ceník“.

Pokud zvažujete spolupráci s námi a zajímají Vás přibližné náklady na Váš projekt, určitě nás kontaktujte – předběžný rozpočet pro Vás u projektů s jasným zadáním připravíme zcela zdarma.


Podělte se s námi o Váš projekt

Neponechávejte nic náhodě a vsaďte na řešení, která opravdu fungují.

MÁM ZÁJEM

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Vyjádřete prosím svůj souhlas s použitím cookies, abychom pro vás mohli zajistit ničím nerušený zážitek.
Více informací.