TrustPort PF

Novoroční PF vytvořené pro společnost TrustPort a. s. .

Klient

TrustPort a. s.

Typ

Flash aplikace

Rozsah

HTML, Flash, PHP

Realizováno

2009


Cleverlance Group je skupina firem, spojených se zakladatelskou firmou Cleverlance. Jedná se o uskupení společností, jež se zabývají různými oblastmi IT tématiky. TrustPort se stal součástí skupiny v roce 2008. Společnost vznikla jako nový samostatný subjekt v rámci Cleverlance Group po akvizici AEC, od níž se TrustPort osamostatnil. Firma se zabývá vývojem softwarových bezpečnostních řešení. Produkty TrustPortu jsou postavené na kontinuálně vyvíjených antivirových a šifrovacích technologiích, antispamových metodách a zapojení umělé inteligence pro sledování odchylek od běžného chování. Řešení vyvíjené v TrustPortu získala ocenění v rámci testů nezávislých testovacích laboratoří, např. Virus Bulletin (ocenění VB100 award), AV-Comparatives(ocenění AV-Comparatives Advanced+ award), PC Security Labs (ocenění PC Security Labs Excellent), West Coast Labs (ocenění Checkmark award).
Při příležitosti nového roku jsme byli požádání o vytvoření propagačního PF pro společnost Trustport. Cílem byla propagace jimi vyvíjeného bezpečnostního software.
Obdobné PF vytváříme také v kombinaci HTML5/Javascript.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Vyjádřete prosím svůj souhlas s použitím cookies, abychom pro vás mohli zajistit ničím nerušený zážitek.
Více informací.