LetsLynk (Eventbase)

Pro společnost HG Apps Store Ltd. z Velké Británie a jejich startup s označením LetsLynk (Eventbase) jsme vytvořili mobilní aplikace na platformě iOS a Android. Dále webovou aplikaci pod frameworkem AngularJS.

Klient

HG Apps Store Ltd.

Typ

Webová a mobilní aplikace

Rozsah

HTML, Angular, Java, Objective-C

Realizováno

2014


Aplikace zajišťují zjednodušeně řečeno veškerou agendu ohledně pořádání eventů a to pak od registrace, ověření přístupů, samotný pohyb mezi jednotlivými prezentujícími a sbírání materiálů (prostřednictvím QR kódů přímo pod váš účet) až po rozsáhlé online statistiky vyhodnocující návštěvníky a jejich činnost v reálném čase. Každá z aplikací využívá několik API rozhraní pro zajištění komunikace a synchronizace dat jednotlivých uživatelských rolí. Celek je navíc velmi úzce provázán se sociálními sítěmi a informuje uživatele o změnách a novinkách prostřednictvím push notifikací.

 

Velmi krátce po dokončení proběhla akvizice celého startupu pod křídla globálně po celém světě působící Kanadské společnosti Eventbase Technology Inc. . Celek je tedy nyní provozován pod názvem Eventbase.
https://www.eventbase.com/press-release/eventbase-raises-2-million-series-sxsws-brand-new-investment-venture
https://betakit.com/vancouver-based-eventbase-raises-2-million-acquires-uk-based-letslynk-to-strengthening-its-trade-show-technology-offering

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Vyjádřete prosím svůj souhlas s použitím cookies, abychom pro vás mohli zajistit ničím nerušený zážitek.
Více informací.