Tvorba webových stránek
Co nabízíme?

Tvorba webových stránek zahrnuje jednoduché firemní prezentace, ale také pokročilejší a komplexní webové portály. Při tvorbě dbáme především na jejich přehlednost, správnou funkčnost a příjemný vzhled. Důležitým prvkem pro nás je v neposlední řadě poskytnout zákazníkovi ideální základ pro jejich SEO optimalizaci.

V Direct-services s.r.o. našim klientům zajišťujeme mimo webdesignu, kódování a vývojářských služeb také tvorbu textového obsahu webových stránek a to pak hned v několika různých světových jazycích. Spolupracujeme jak se zkušenými copywritery, tak neméně jazykově vybavenými překladateli.

Tvorba webových stránek

Nové firemní webové prezentace dnes vznikají prakticky denně. Vzhledem k tomu, že žijeme v době, kdy je internet již v podstatě nutnou součástí života většiny lidí, má většina společností své vlastní webové stránky. Naším cílem je tvořit firemní prezentace tak, aby byly jako celek konkurenceschopné a uživatel na nich našel, co hledá.

Díky tomu, že disponujeme mnohaletou praxí v oblasti je tvorba webových stránek pro nás každodenní činností a naši klienti mají tak jistotu, že jejich webové prezentace či portály budou nejen dobře vypadat, ale také správně fungovat a pokud se rozhodnou tyto dále optimalizovat také zobrazovat na předních pozicích internetových vyhledávačů.

Webové portály

Při vytváření webového portálu vždy vede tým našich odborníků schopný a zkušený projektový manažer. Je velice důležité, aby byla práce týmu skládajícího se zpravidla z grafika, kodéra a programátora dobře zorganizována, protože webové portály patří mezi projekty, jejichž vytvoření je časově náročnější a vyžaduje průběžnou vzájemnou spolupráci více odborníků.

Pokud jsme vás zaujali neváhejte nás kontaktovat a nechejte si vytvořit webové stránky na míru pro vaši firmu.Klientům poskytujeme jak dílčí, tak i kompletní služby:

 

  • vytvoření kompletní grafické podoby internetových stránek včetně loga
  • kódování stránek
  • tvorba textů (copywriting)
  • překlady textů do cizích jazyků
  • následný internetový marketing (SEO, PPC kampaně, A/B testování a další)
  • vývoj veškerých dalších aplikací pro danou webovou prezentaci
  • zpracování podoby vizitek, letáků a dalších propagačních materiálů

Plánování

Pochopení vašich představ a cílů s následnou důkladnou analýzou požadavků na vzhled, obsah a funkcionalitu webové prezentace.

1

Vývoj a implementace

Implementace námi používaného redakčního systému (CMS), nebo tvorba řešení na klíč pro zákazníky s vysokými a specifickými nároky.

2

Spuštění

Po úspěšném otestování a vašem schválení dojde k nasazení webové prezentace na server a jejímu zpřístupnění uživatelům.

4

Podpora

Důležitý krok ve kterém se postaráme o to, že vaše webová prezentace bude bez problému fungovat.

5

Výběr z referencí


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Vyjádřete prosím svůj souhlas s použitím cookies, abychom pro vás mohli zajistit ničím nerušený zážitek.
Více informací.