Tvorba loga a firemní identita
Co nabízíme?

Tvorba loga
Pokud patříte ve světě byznysu mezi úplné nováčky, určitě uvítáte kreativitu našich grafiků, kteří Vás celým procesem povedou „za ruku“ a navrhnou Vám adekvátní a poutavou podobu Vašeho loga. Ač se mnohým malým živnostníkům nezdá, že logo je jednou z důležitých součástí úspěšného marketingu, je to tak.

Vzpomeneme-li jedny z nejznámějších firem světa, vždy si s jejich názvem spojíme i podobu jejich loga. Každý přeci ví, jak vypadá logo firmy Coca Cola a podvědomě si ho ve spojení s názvem představí. Tak můžeme jmenovat například ČSOB, Obi a mnoho dalších. Možná se nestane právě Vaše firma tak známou, jako ty, které jsme zmínili, ale každý má reálnou šanci na úspěch. Pokud nebude Vaše firma prezentována poutavým a vhodným logem, je dost možné, že ji mnoho potencionálních klientů přehlédne. A to si přeci Vy rozhodně nepřejete!

Tvorba firemní identity CI
Do tvorby CI spadá samozřejmě i tvorba loga (v případě, že jste ve světě byznysu nováčkem). Tvorba CI je především určena pro firmy, které již mají určitou klientelu a tradici, ale dosud nevkročily na trh internetu, dále pak pro společnosti, jejichž Corporate Identity neodpovídá jejich logu, ale také pro zákazníky, kteří nejsou spokojeni s aktuální formou i designem svých propagačních materiálů a jednoduše touží po změně.

Co je to firemní identita neboli Corporate Identity?
Firemní identita (CI) je laicky řečeno sjednocení podoby veškerých propagačních materiálů do jednoho designu, který se odvíjí od podoby loga dané firmy. Pojem CI zahrnuje nejen webové stránky a vizitky, ale také bannery, letáky, bilboardy, reklamy a další.

Ať patříte mezi zákazníky, kteří mají jasnou představu o tom, jakou podobu by měla jejich CI mít, či mezi klienty, kteří chtějí oživit design, najdeme společné řešení. Naši grafici Vám předloží několik návrhů řešení, ze kterých si určitě vyberete ten, který zaujme jak Vás, tak i Vaše klienty. Pro vhodnou firemní identitu není důležitý jen dobrý nápad, ale také cit pro detail a sladění barevných kombinací. Velkou roli také hrají léta praxe v oborech design a grafika. To vše u nás najdete a na to se také můžete spolehnout.


Vytvoření loga a firemní identity

Webové stránky, které vytváříme se snažíme dělat v čistém a moderním designu. Stejně tak přistupuje k tvorbě loga a firemní identity, která vytvoření samotného webu předchází. Pokud máte v plánu založit novou korporaci a nedisponujete grafickými podklady rádi vám s jejich vytvořením pomůžeme.Výběr z referencí


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Vyjádřete prosím svůj souhlas s použitím cookies, abychom pro vás mohli zajistit ničím nerušený zážitek.
Více informací.