Ilustrace a grafika
Co nabízíme?

Veškeré internetové stránky – ať už se jedná o firemní prezentace, komunitní sítě, velké portály či vyhledavače – se snaží nějakým způsobem zaujmout. Jednou z možností, jak na sebe upoutat pozornost návštěvníků a klientů jsou právě ilustrace. Však i GOOGLE, který je nejznámější internetovou stránkou na celém světě používá právě ilustrace jako formu oživení svého standardního loga.

Ilustrací (případně piktogramů) se využívá nejen pro tvorbu a oživení loga, ale také při vytváření menu či například PF přání a mnohých propagačních materiálů.

Díky moderní technice je možné ilustraci použít nejen elektronickou cestou (www stránky, bannery, prezentční CD apod.), ale i v tištěné podobě (pro polep vozu, tiskoviny a další reklamu).

Abychom uspokojili individuální potřeby našich zákazníků nabízíme služeb  mnoha velmi kreativních a nadaných ilustrátorů, z nichž pro každou zakázku pečlivě vybíráme ty nejvhodnější adepty. Proto můžete vždy počítat s originální ilustrací, která vhodně doplní Vaši Corporate Identity.

Další formou možné propagace a oživení nejen Vaší prezentace, hry, nebo aktuálně probíhající kampaně jsou karikatury. Představte si svou fotografii nebo napodobeninu známé osobnosti převedenou do ilustrace tak, že ji pozná naprosto každý. Vypadá to zajímavě? Co takhle ji rozhýbat prostřednictvím animace, a nebo osadit rovnou do nějaké hry? Se vším Vám rádi pomůžeme!


Grafika – webdesign a ilustrace

Webové stránky, které vytváříme se snažíme dělat v čistém a moderním designu. Jedním z nejdůležitějších požadavků poslední doby je responzivní design, který se již od počátku přizpůsobuje tomu, aby byl správně zobrazen na mobilních zařízeních a to hned v několika různých prohlížečích. Pro zpřehlednění a odlišení od konkurence vám rádi na míru vytvoříme také ilustrace.Výběr z referencí


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Vyjádřete prosím svůj souhlas s použitím cookies, abychom pro vás mohli zajistit ničím nerušený zážitek.
Více informací.