Flash animace, bannery
Co nabízíme?

Vzhledem k tomu, že naše firma poskytuje opravdu kompletní služby v rámci webdesignu neboli tvorby internetových stránek, tvoříme pro naše klienty také flash animace a bannery.

Flash animace jsou často používaným doplňkem mnohých internetových stránek a občas také na internetu narazíte na web, který je kompletně zpracován ve flashi. Od tohoto trendu se ale v poslední době ustupuje, protože stále přibývá lidí, kteří navštěvují internet přes mobilní telefony, kdy může být načtení takových stránek nejen zdlouhavé, ale v některých případech dokonce nemožné.

Nejčastěji se dnes používá flash animací jako:

  • flash intro
  • flash prezentace
  • flash menu
  • flash bannery
  • flash hra
  • flash jako oživení loga firmy

V rámci Direct-services pro Vás připravíme veškeré tyto flashové animace dle Vašich představ a v případě, že nemáte jasný nápad o podobě flash animace, pomůžeme Vám i s jeho návrhem.

Na co jsou flash animace a bannery určeny?
Dnes se flashových animací využívá především ze dvou důvodů. Prvním důvodem je snaha o získání zákazníkovy pozornosti a druhým je snaha o oživení internetových stránek.

Jaký mají flashové animace efekt na zákazníka?
Pokud naše flash animace zákazníka zaujme a pobaví, můžeme říct, že splnila tím že ho následně donutí k prokliku vedoucímu na Váš web, nebo jeho specifickou produktovou podstránku cíl, se kterým byla tvořena. V případě flashového menu a flashového oživení loga pak chceme především oživit fádní internetovou stránku.

Kdy použít flash animace a kdy ne?
Flashové animace by se měly využívat uvážlivě. Je dokázáno, že v případě vhodného použití těchto prostředků upoutáme zákazníkovu pozornost. V opačném případě můžeme zákazníka naopak úplně odradit a ztratit.

Výběr z referencí


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Vyjádřete prosím svůj souhlas s použitím cookies, abychom pro vás mohli zajistit ničím nerušený zážitek.
Více informací.