Vývoj webových aplikací
Co nabízíme?

Všechny profesionální weby dnes zahrnují také webové aplikace. Mezi jejich výhody totiž patři možnost snadné administrace obsahu webu i atraktivita pro zákazníky.

S webovými aplikacemi ale často bojuje velké množství uživatelů i majitelů a správců internetových stránek, a to většinou ze dvou důvodů. Buď jsou aplikace nedostatečné pro jejich potřeby, nebo jsou naopak zbytečně složité, neboli robustní a mnozí se v jejich možnostech ztrácí.

My však vždy vycházíme z individuálních potřeb každého klienta. Tyto potřeby nejdříve pečlivě zjišťujeme a následně nato jim přizpůsobujeme vývoj webových aplikací tak, aby bylo jejich využívání příjemné jak majitelům internetových stránek, tak i jejich koncovým uživatelům a zákazníkům.

Při tvorbě webových aplikací využíváme v projektech moderní Javascript frameworky jako React.js, nebo Angular.

Logiku na backendu a API rozhraní pro komunikaci s ať už webovými, nebo mobilními klientskými aplikacemi vytváříme s použitím jazyku Python s frameworky Django a Flask, nebo v PHP, kde máme záběr a preferované frameworky ještě o něco širší. V poslední době však stále více v aplikacích využíváme také Node.js.

Důležitou otázkou, která by pro pro vývoj webových aplikací měla být položena jako první a hraje velkou roli je: „Co očekáváme, že budou naše webové stránky umět?“

Plánování

Pochopení vašich představ a cílů s následnou důkladnou analýzou požadavků na vzhled, obsah a funkcionalitu webové aplikace.

1

Vývoj a implementace

Vytvoření aplikace, napojení na zdroje dat a další rozhraní pro zákazníky s vysokými a specifickými nároky.

2

Spuštění

Po úspěšném otestování a vašem schválení dojde k nasazení webové aplikace na server a jejímu zpřístupnění uživatelům.

4

Podpora

Důležitý krok ve kterém se postaráme o to, že vaše webová aplikace bude bez problému fungovat.

5

NAŠE řešení OPRAVDU FUNGUJÍ

Pomáháme klientům zrealizovat jejich nápady a vize. Máme za sebou přes stovku zrealizovaných projektů.

Zobrazit reference

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Vyjádřete prosím svůj souhlas s použitím cookies, abychom pro vás mohli zajistit ničím nerušený zážitek.
Více informací.