Vývoj mobilních aplikací
Co nabízíme?

Doménou naši doby jsou nepochybně chytré mobilní telefony a tablety. Tyto zařízení nosí v kapse skoro každý a jsou našimi  pomocníky, bez kterých si nedovede představit den. Neslouží jen k volání, ale stávají se plnohodnotnou platformou pro téměř jakoukoliv aplikaci.

Podle agentury Zokem, která prováděla výzkum ohledně používání smartphonů, stráví průměrný uživatel 667 minut mesíčně používáním mobilních aplikací. To je rozhodně více času než stráví voláním.

Jednou z našich činností je vývoj mobilních aplikací pro Apple iOS, kam spadá mobilní přístroj iPhone nebo dnes nejpopulárnější tablet iPad. Vyvineme aplikaci podle Vašich potřeb a pomůžeme Vám s jejím umístěním v AppStore, odkud si ji muže kdokoliv jednoduše stáhnout.

Jsme schopni pro Vás vytvořit také mobilní aplikace pracující pod operačním systémem Android společnosti Google, který je stále častěji nasazován kromě mobilních telefonů také do tabletů.

Direct-services nabízí možnost, jak se zviditelnit pomoci mobilních aplikací, které vám vyvineme na klíč. Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vás vyslechneme a poradíme.

Plánování

Pochopení vašich představ a cílů s následnou důkladnou analýzou požadavků na vzhled, obsah a funkcionalitu mobilní aplikace.

1

Vývoj a implementace

Vývoj mobilní aplikace a její případné napojení na zdroj dat ve formě webové služby.

2

Spuštění

Po úspěšném otestování a vašem schválení dojde k nasazení mobilní aplikace na příslušné tržiště a jejímu zpřístupnění uživatelům.

4

Podpora

Důležitý krok ve kterém se postaráme o to, že vaše mobilní aplikace bude bez problému fungovat.

5

Výběr z referencí


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Vyjádřete prosím svůj souhlas s použitím cookies, abychom pro vás mohli zajistit ničím nerušený zážitek.
Více informací.