Správa Linux serverů
Nezávisle na tom zda-li od nás máte vytvořenu webovou prezentaci, komplexní aplikaci, nebo e-shop vám rádi zajistíme instalaci a následnou správu serveru.

Máme dlouhodobé zkušenosti se správou Linux serverů, virtualizací, migrací dat a zabezpečením.

Nemáte vlastní server? Rádi vám zajistíme pronájem dedikovaného serveru u předních poskytovatelů, nakonfigurujeme rozsah IP adres podle zemí vašeho působení a nabídneme registraci domén tak, aby celý proces pro vás byl co možná nejjednodušší.

Pro naše zákazníky na jejich Linux serverech úspěšně provozujeme služby jako web server, databáze, poštovní server, zálohovací server, DNS, FTP, Firewall, Samba a Git.

Jako nástavbu na webové servery pro účely hostingu s oblibou využíváme administrační prostředí ISP Config. Zároveň nás velice těší rostoucí zájem o flexibilní webovou aplikaci pro projektové řízení Redmine (alternativa pro placený software Jira a Basecamp), helpdesk OTRS pro zajištění podpory vašim zákazníkům a mnoho dalších.

Součástí námi nabízené služby správy Linux serveru jsou také konzultace a konfigurace samotné aplikace na míru vašim potřebám. Tam, kde základní verze nestačí se vždy snažíme vyjít vstříc a chybějící funkcionalitu doplnit prostřednictvím velkého množství rozšiřujících pluginů.

Velmi často se setkáváme s klienty, kteří si na míru nechají vytvořit webovou aplikaci s poměrně vysokými náklady, ale nekonzultují s nikým možnosti využití existujících řešení. Tyto mimo externí správy serverů představují značnou finanční úsporu.

Zaujali jsme vás a přáli by jste si využít námi nabízených služeb? Neváhejte nás kontaktovat.

Výhody správy u nás

Ušetříme vám čas

Již není potřeba být prostředníkem mezi vašim webmasterem a pracovníky hostingu. Vše totiž zajistíme my.

Nabízíme zkušenosti

Díky mnohaletým zkušenostem víme jak dosáhnout cílů, kterých potřebujete s použitím existujících řešení.

Jsme levnější

Externí správa serverů od nás představuje finanční úsporu ve srovnání s náklady na interní zaměstnance.


NAŠE řešení OPRAVDU FUNGUJÍ

Pomáháme klientům zrealizovat jejich nápady a vize. Máme za sebou přes stovku zrealizovaných projektů.

Zobrazit reference

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Vyjádřete prosím svůj souhlas s použitím cookies, abychom pro vás mohli zajistit ničím nerušený zážitek.
Více informací.