Redakční systém – CMS
Co nabízíme?

Redakční, neboli anglicky „content management“ systémy (CMS) jsou systémy, které mají za úkol uživatelsky zpříjemnit administraci Vaší webové prezentace. Většina dnešních internetových prezentací je totiž poměrně složitě naprogramována a pro člověka, který není programátorem, by jejich editace byla takřka nadlidským úkolem.

Naštěstí však už dnes existuje nespočet redakčních systémů, při jejichž použití je editace vašich stránek otázkou několika kliknutí myší. Editace textu a jeho formátování probíhá jednoduchou formou, jak ji znáte z textových procesorů.

Možnosti dnešních redakčních systémů však ani zdaleka nekončí u editace a formátování textu. CMS dneška poskytují veškerý servis, který potřebujete. U těchto CMS se dnes setkáváme s možnostmi jako jsou registrace vašich návštěvníků jako uživatelů, kterým následně můžete zasílat obchodní sdělení, dále přikládání příloh ve formě jakéhokoliv typu dokumentu, který redakční systém zpracuje právě podle jeho typu (obrázky, videa, PDF či textové nebo tabulkové dokumenty atd.).

Redakční systémy rovněž podporují důležité detaily, jako je možnost prezentace ve více jazykových verzích, správa reklam na webu, ankety, hodnocení článků, diskuze ke článkům, hledání v prezentaci, správa menu, webové statistiky atd. Některé redakční systémy podporují i tzv. plug-iny, tzn. rozšíření, díky kterým dostáváte přistup k desetitisícům až statisícům dalším možnostem rozšíření.

Nejatraktivnější je ale na redakčních systémech jejich cena – samotné systémy jsou totiž povětšinou poskytovány pouze za cenu licence, ty specifičtější pak také vývoje „na klíč“ Vašim potřebám. Aby však odváděly svoji práci tak, jak mají, je potřeba je nejdříve do vaší webové prezentace zakomponovat. V případě zájmu rádi provedeme instalaci, implementaci do vašich stránek a případná rozšíření podle vašich požadavků.

WordPress je nejoblíbenější redakční systém na světě, což je důvod proč ho využíváme také v našich projektech.Aktualizace textového obsahu a odkazů

Neomezená správa webových stránek

Fotogalerie

Produktové katalogy

Webové bannery & grafika

Bezpečné přihlášení

Správa menu

Intuitivní HTML editor

Blog

Kompatibilita se SEO

Integrace sociálních sítí

Integrace Google Maps


Výběr z referencí


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Vyjádřete prosím svůj souhlas s použitím cookies, abychom pro vás mohli zajistit ničím nerušený zážitek.
Více informací.