Internetový obchod, e-shop
Co nabízíme?

Nakupování v e-shopech známých také pod pojmem internetový obchod, se mezi uživateli internetu stává díky své jednoduchosti a pohodlnosti stále oblíbenější činností. Tento fakt otevírá obchodníkům zcela jedinečnou možnost podnikání s minimálními počátečními náklady a mnohonásobně vyšším potenciálem než kamenný obchod – zboží můžete totiž prodávat po celé ČR i mimo ni.

Naše společnost je schopna kompletně zpracovat nový e-shop , ale také přepracovat stávající, a to od vytvoření webdesignu podle vašich představ přes naprogramování vámi požadovaných funkcí až po uvedení e-shopu na trh a jeho propagaci pomocí tzv. SEM (tzn. optimalizace pro vyhledávače, PPC reklamy apod.).

Při tvorbě a správě se náš tým grafiků a programátorů soustředí především na kvalitu odvedené práce, zároveň však chápeme, že čas jsou peníze a děláme tedy také vše pro to, abychom dodrželi předem smluvené termíny. Můžete se tedy spolehnout, že váš projekt odstartuje a začne vydělávat peníze bez zbytečných průtahů tak rychle, jak jen to bude možné.

Dalším důležitým a často přehlíženým faktorem, který při tvorbě zásadně dodržujeme, je jednoduchost a uživatelská použitelnost – internetový obchod, který sice na první pohled dobře vypadá, ale potenciální zákazník se v něm nezorientuje během několika sekund, nemá příliš velkou šanci na úspěch.

E-shop vytvořený naší společností rovněž standartně dodržuje pravidla SEO a splňuje tak základní předpoklad pro umístění na prvních příčkách ve vyhledávačích. Jsme schopni pro váš internetový obchod vytvořit a spravovat reklamní kampaně ve vyhledávačích, takže už nic nebude bránit tomu, abyste přes internet prodávali tolik zboží, kolik si jen budete přát.

Pro naše projekty využíváme zejména e-shop řešení vytvořené na klíč, nebo eCommerce platformy WooCommerce, OpenCart, Prestashop a Quick.Cart.

Zajímají-li vás internetové obchody, které jsme již vytvořili, doporučujeme navštívit sekci „Reference“, kde si můžete prohlédnout výsledky naší práce. Pokud máte jakékoli dotazy neváhejte nás kontaktovat.

Plánování

Pochopení vašich představ a cílů s následnou důkladnou analýzou požadavků na vzhled, obsah a funkcionalitu elektronického obchodu.

1

Vývoj a implementace

Implementace námi používaného systému elektronického obchodu, nebo tvorba řešení na klíč pro zákazníky s vysokými a specifickými nároky.

2

Spuštění

Po úspěšném otestování a vašem schválení dojde k nasazení elektronického obchodu na server a jeho zpřístupnění uživatelům.

4

Podpora

Důležitý krok ve kterém se postaráme o to, že váš elektronický obchod bude bez problému fungovat.

5

Výběr z referencí


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Vyjádřete prosím svůj souhlas s použitím cookies, abychom pro vás mohli zajistit ničím nerušený zážitek.
Více informací.