Flash aplikace, hry
Co nabízíme?

S flashovými aplikacemi a hrami jste se už jistě na internetu setkali mnohokrát. Flash se oproti klasickému HTML vyznačuje především mnohem širšími možnostmi interaktivity, proto je často používán pro programování zábavných aplikací a her.

Tyto flashové aplikace a hry si na internetu díky své interaktivitě a nenáročnosti na datové přenosy získaly velkou oblibu. Stále více internetových stránek je flashovými prvky či aplikacemi doplňováno a některé servery jsou na flashových hrách dokonce založeny.

Programovací jazyk Flash je vybaven možností interakce s jakýmikoli daty na vašem serveru, je tedy možné vytvořit nejen efektní animace, ale plnohodnotnou aplikaci, která bude graficky vydařenější alternativou k běžné webové stránce.

Pokud pomineme velké flashové projekty, jako jsou celé aplikace a hry, nachází Flash uplatnění i na běžných internetových stránkách – často tyto prvky vídáme například při interaktivním prohlížení fotografií, při prohlížení internetových verzí knih a časopisů apod.

Promyšleně zrealizovaná flashová aplikace může rovněž hrát velkou roli v tzv. virální internetové kampani, tedy v reklamní kampani, která se šíří mezi uživateli internetu zkrátka proto, že o ní její uživatelé rádi dají vědět svým známým. V kombinaci se sociálními sítěmi se může – v závislosti na oboru vašeho podnikání – jednat o skutečně efektivní marketingový tah.

Společnost Direct-services je schopna splnit jakékoli vaše požadavky ohledně programování ve Flashi – od oživení vaší internetové prezentace jedním nebo několika flashovými prvky přes vytvoření flashové reklamy až po zpracování vašeho nápadu na rozsáhlý flashový projekt s potenciálem získat si velkou oblibu u jeho budoucích uživatelů.

Plánování

Pochopení vašich představ a cílů s následnou důkladnou analýzou požadavků na vzhled, obsah a funkcionalitu.

1

Vývoj a implementace

Implementace, nebo tvorba řešení na klíč pro zákazníky s vysokými a specifickými nároky.

2

Spuštění

Po úspěšném otestování a vašem schválení dojde k nasazení na server a zpřístupnění uživatelům.

4

Podpora

Důležitý krok ve kterém se postaráme o to, že vaše aplikace bude bez problému fungovat.

5

Výběr z referencí


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Vyjádřete prosím svůj souhlas s použitím cookies, abychom pro vás mohli zajistit ničím nerušený zážitek.
Více informací.