Facebook aplikace, hry
Co nabízíme?

Vytěžte z Facebooku maximum. Nechte si vytvořit Facebook aplikace na klíč. Sociální sítě hýbou internetovým světem. Nejpopulárnější komunitní server současnosti je Facebook. Používají jej ženy, muži, junioři, senioři, malé firmy i velké globální společnosti. Tato sociální síť stále dynamicky roste. Důkazem je stále rostoucí množství uživatelů, kteří používají Facebook. Jejich celkový počet již dávno překonal hranici 600 miliónů.

Tento fenoném se nevyhnul ani České republice. Čím dál více Čechů si v dnešní době zakládá své profily na Facebooku a dennodenně je využívá. V České republice je aktuálně na Facebooku přes 3 miliony lidí, což představuje 28 procent všech obyvatel ČR. Poměr mezi ženami a muži je přibližně 51 % ku 49 %. Mladí uživatelé do 24 let tvoří téměř polovinu všech českých uživatelů Facebooku. Všichni tito lidé chtějí být v kontaktu s okolním světem. Chtějí komunikovat. A bavit se. Každý den se milióny českých uživatelů Facebooku přihlašují ke svému účtu především z důvodu hraní her. Každý den tito uživatelé využívají nespočet aplikací a doplňků. Pomocí nich rozesílají přání k narozeninám, krátí si dlouhou chvíli, informují ostatní o konajících se akcích a o jiných důležitých událostech. Obecně tráví u této sociální sítě velké množství času.

Obchodní potenciál Facebooku je proto obrovský. Pokud má vaše firma webové stránky či elektronický obchod, je více, než-li vhodné je propojit s Facebookem. Máte tak šanci komunikovat se svými klienty, budovat povědomí o vaší značce a získat zpětnou vazbu přímo od vašich zákazníků. Facebooková aplikace je perfektní marketingový nástroj. Využijete ji hlavně při vlastní propagaci – pro rozjezd akčních a slevových nabídek, promo akcí a soutěží. Během krátké chvíle můžete pomocí jedné kvalitní aplikace pro Facebook oslovit velké množství budoucích zákazníků a představit jim váš nový produkt. Proto se facebookové aplikace začínají využívat čím dál více.

Facebookové hry a aplikace působí na internetové uživatele pozitivním dojmem. Narozdíl o jiných druhů reklamy, lidé soutěže o ceny a zábavné hry pro Facebook sami vyhledávají a podílí se na jejich šíření. Rádi si hrají si a soutěží spolu se svými kamarády v různých herních disciplínách. Jejich výsledky jsou pak zobrazovány přímo na profilu každého uživatele. Všichni uživatelé tak šíří povědomí o dané aplikaci mezi své virtuální přátele už jenom tím, že si ji vyzkouší. Dochází tak k masové propagaci vaší značky. Při hraní a soutěžení se všichni hráči společně vzdělávají a jsou nenásilnou formou informováni o vašich produktech či o značce dané firmy. Jedná se o velice atraktivní marketingový nástroj, který vám umožní levnou propagaci vašeho produktu či značky. Budete moci spravovat údaje všech uživatelů, kteří povolili aplikaci ke sdílení. Dostanete tak přístup k údajům, která uživatel zadal při registraci svého facebookového profilu. Ty můžete poté využít pro další marketingové aktivity. Pomocí facebookové aplikace můžete také snadno vylosovat a oznámit výherce celé soutěže.

Facebook je svět, ve kterém musíte být lidem na očích. K tomu, abyste byly vidět, vám pomohou naše kvalitní facebookové aplikace. Posuňte váš byznys o notný kus kupředu. Využijte naplno potenciálu Facebooku. Kontaktujte nás. A popište nám vaši představu. Vše ostatní nechte na nás. Obratem vám zašleme cenovou kalkulaci, nápady a návrhy možných řešení.

Plánování

Pochopení vašich představ a cílů s následnou důkladnou analýzou požadavků na vzhled, obsah a funkcionalitu.

1

Vývoj a implementace

Implementace, nebo tvorba řešení na klíč pro zákazníky s vysokými a specifickými nároky.

2

Spuštění

Po úspěšném otestování a vašem schválení dojde k nasazení na server a zpřístupnění uživatelům.

4

Podpora

Důležitý krok ve kterém se postaráme o to, že vaše aplikace bude bez problému fungovat.

5

Výběr z referencí


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Vyjádřete prosím svůj souhlas s použitím cookies, abychom pro vás mohli zajistit ničím nerušený zážitek.
Více informací.