TEAS

Instalace serveru a nasazení systému pro projektové řízení Redmine.

Klient

TEAS spol. s r.o.

Typ

Správa serveru - Linux

Rozsah

Redmine, Mailserver, Firewall, Backup

Realizováno

2017


Firma TEAS spol. s r.o. byla založena v roce 1990 jako sdružení fyzických osob zabývající se vývojem software. Od počátku se činnost firmy orientovala na zakázkový software (zejména software nasazovaný v oblasti průmyslové automatizace). Nyní dodává software a informační systém řádově desítkám až stovkám klientů z řad autorizovaných prodejců a servisů předních značek v oblasti automobilového průmyslu.

Součástí námi poskytnutých služeb zde byla instalace, konfigurace a zabezpečení Linux serveru. Dále nasazení aplikace pro projektové řízení  a správu úkolů Redmine včetně  konfigurace do něj dodatečně přidaných rozšiřujících pluginů a šablon.
V neposlední řadě jsme klientovi zajistili zaškolení obsluhy a prostřednictvím konzultací zajistili nastavení správného work flow ve formě postupů pro efektivní využití nástroje v prostředí jejich firmy.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Vyjádřete prosím svůj souhlas s použitím cookies, abychom pro vás mohli zajistit ničím nerušený zážitek.
Více informací.