Lilly Trigger Insulins pro tablety

Vytvořili jsme efektivní nástroj určený pro prezentaci a nabídku produktů medicínského sortimentu mezinárodní společnosti Lilly.

Klient

ELI LILLY

Typ

Mobilní aplikace

Rozsah

iOS/Objective-C, HTML5/Javascript

Realizováno

2011


Aplikace na tabletu je ideálním pomocníkem na jednání s klienty určená pro obchodní manažery, nebo v tomto případě farmaceutické reprezentanty. Představuje jednoduchý způsob pro prezentaci nejnovějších produktů, vč. srovnávacích animovaných grafů a přechodovým efektů. Je navržena pro interakci klienta s jejich nabízenými variantami a odpovídá na případné technické dotazy, které by mohly u daného tématu vyvstat. Samozřejmostí je automatické stáhnutí nejnovější verze prezentace a přepnutí mezi jazykovými verzemi dle použitého jazyku v přístroji již při prvním spuštění.

 

Tato aplikace se dělí na dvě části, kdy první z nich je reprezentována nativní iOS aplikací a druhá responzivní HTML5/Javascript webovou prezentací optimalizovanou pro tablety. Vše je plně funkční také v případě absence připojení k internetu.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Vyjádřete prosím svůj souhlas s použitím cookies, abychom pro vás mohli zajistit ničím nerušený zážitek.
Více informací.