Linkbuilding
Co nabízíme?

Linkbuilding je jinými slovy budování zpětných odkazů. Jde o součást optimalizace pro vyhledávače, která probíhá mimo vaší stránku. Vyhledávače totiž v dnešní době kladou čím dál tím větší důraz na popularitu stránky, tzn. na počet ostatních stránek, které na ni odkazují.

Jsou situace, kdy tzv. on-page optimalizace prováděná změnami na stránce buď není potřeba, protože je web už tak dobře optimalizovaný, nebo bude provedena klientem, který má zájem pouze o off-page optimalizaci, tedy o linkbuilding.

Pokud je toto váš případ, jsme schopni nabídnout právě tuto součást SEO samostatně. Linkbuilding provádíme několika způsoby – sjednáváním výměny odkazů především s tematicky podobně zaměřenými weby, nákupem zpětných odkazů, registrací do katalogů, psaní a registrace PR článků apod.

Tato součást optimalizace je velmi časově náročná a v případě, že s ní nemáte mnoho zkušeností a zdrojů, může být velmi obtížné zpětné odkazy vůbec získat. Určitě se tedy vyplatí zvážit možnost nechat zpětné odkazy vybudovat lidmi právě s těmito zkušenostmi – ušetří vám to drahocenný čas, peníze i starosti.

Linkbuilding provádíme zásadně tak, aby v žádném případě nedošlo k penalizaci vašich stránek, jak tomu bývá v případě příliš agresivních metod budování odkazů, můžete si tedy být jisti, že vašim stránkám to ve vyhledávačích jen prospěje.

Pokud byste přece jenom měli obavy z penalizace, lze vynechat výměnu odkazů – pokud se totiž do vašich stránek nebude zasahovat, je penalizace ze strany vyhledávačů vyloučena zcela. Vyplývá to z jejich filozofie, která říká, že penalizaci lze provést pouze na základě obsahu stránky, nikoli na základě zpětných odkazů.

Neváhejte nás tedy kontaktovat a svěřte veškeré starosti s linkbuildingem nám. Práci provedeme rychle a vy tak budete moci dosáhnout předních pozic ve vyhledávačích jakmile to bude možné.
Off-page optimalizace

Cílem je přinést vašemu webu takové zpětné odkazy, které ho pozitivně zvýhodní ve fulltextovém vyhledávání pod vybranými klíčovými slovy, nebo frázemi. Pro to, aby měl linkbuilding žádoucí efekt je potřeba, aby zpětné odkazy pocházely z relevantních webů a vedly nej na hlavní stranu, ale také na odpovídající podstránky.


Výběr z referencí


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Vyjádřete prosím svůj souhlas s použitím cookies, abychom pro vás mohli zajistit ničím nerušený zážitek.
Více informací.