Úvod Služby Vývoj aplikací

Vývoj mobilních aplikací


Doménou naši doby jsou nepochybně mobilní telefony. Tyto zařízení nosí v kapse skoro každý a jsou našimi  pomocníky, bez kterých si nedovede představit den. Neslouží jen k volání, ale stávají se plnohodnotnou platformou pro téměř jakoukoliv aplikaci.


Podle agentury Zokem, která prováděla výzkum ohledně používání smartphonů, stráví průměrný uživatel 667 minut mesíčně používáním mobilních aplikací. To je více času než stráví voláním!

iOS

Naší prioritou je vývoj mobilních aplikací pro iOS, kam spadá mobilní přístroj Apple iPhone nebo dnes nejpopulárnější tablet - Apple iPad. Vyvineme aplikaci podle Vašich potřeb a pomůžeme Vám s jejím umístěním v AppStoru, odkud si ji muže kdokoliv jednoduše stáhnout.

Android

Jsme schopni pro Vás vytvořit také mobilní aplikace pracující pod operačním systémem Android společnosti Google, který je stále častěji nasazován kromě mobilních telefonů také do tabletů.

BlackBerry

Telefony BlackBerry, které byly dříve výsadou manažerů hlavně kvůli své hardwarové klávesnici, jsou u nás stále populárnější.

Windows Phone

Díky nedávno oznámené spolupráci firem Nokia a Microsoft je vývoj mobilních aplikací pro Windows Phone perspektivnější více než kdykoliv předtím.

Symbian

Přesto, že Symbian je poměrně stará platforma, tak má stále hodně velké zastoupení na trhu a vyplatí se pro ni dělat aplikace.


Direct-services Vám nabízí možnost, jak se zviditelnit i v této oblasti pomoci mobilní aplikace, kterou Vám vyvineme na klíč. Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vás vyslechneme a poradíme.

Úvodní strana | O nás | Služby | Reference | Kontakt | Mapa webu
Copyright © 2016 Direct-services s.r.o.