Úvod Služby Vývoj aplikací

Flash aplikace, hry


S flashovými aplikacemi a hrami jste se už jistě na internetu setkali mnohokrát. Flash se oproti klasickému HTML vyznačuje především mnohem širšími možnostmi interaktivity, proto je často používán pro programování zábavných aplikací a her.


Tyto flashové aplikace a hry si na internetu díky své interaktivitě a nenáročnosti na datové přenosy získaly velkou oblibu. Stále více internetových stránek je flashovými prvky či aplikacemi doplňováno a některé servery jsou na flashových hrách dokonce založeny.


Programovací jazyk Flash je vybaven možností interakce s jakýmikoli daty na vašem serveru, je tedy možné vytvořit nejen efektní animace, ale plnohodnotnou aplikaci, která bude graficky vydařenější alternativou k běžné webové stránce.


Pokud pomineme velké flashové projekty, jako jsou celé aplikace a hry, nachází Flash uplatnění i na běžných internetových stránkách – často tyto prvky vídáme například při interaktivním prohlížení fotografií, při prohlížení internetových verzí knih a časopisů apod.


Promyšleně zrealizovaná flashová aplikace může rovněž hrát velkou roli v tzv. virální internetové kampani, tedy v reklamní kampani, která se šíří mezi uživateli internetu zkrátka proto, že o ní její uživatelé rádi dají vědět svým známým. V kombinaci se sociálními sítěmi se může – v závislosti na oboru vašeho podnikání – jednat o skutečně efektivní marketingový tah.


Společnost Direct-services je schopna splnit jakékoli vaše požadavky ohledně programování ve Flashi – od oživení vaší internetové prezentace jedním nebo několika flashovými prvky přes vytvoření flashové reklamy až po zpracování vašeho nápadu na rozsáhlý flashový projekt s potenciálem získat si velkou oblibu u jeho budoucích uživatelů.

Úvodní strana | O nás | Služby | Reference | Kontakt | Mapa webu
Copyright © 2016 Direct-services s.r.o.