Úvod Služby Vývoj aplikací

Internetový obchod, e-shop
Nakupování v e-shopech známých také pod pojmem internetový obchod, se mezi uživateli internetu stává díky své jednoduchosti a pohodlnosti stále oblíbenější činností. Tento fakt otevírá obchodníkům zcela jedinečnou možnost podnikání s minimálními počátečními náklady a mnohonásobně vyšším potenciálem než kamenný obchod – zboží můžete totiž prodávat po celé ČR i mimo ni.


Společnost Direct-services, s.r.o. je schopna kompletně zpracovat nový e-shop , ale také přepracovat stávající, a to od vytvoření webdesignu podle vašich představ přes naprogramování vámi požadovaných funkcí až po uvedení e-shopu na trh a jeho propagaci pomocí tzv. SEM (tzn. optimalizace pro vyhledávače, PPC reklamy apod.).


Při tvorbě a správě se náš tým grafiků a programátorů soustředí především na kvalitu odvedené práce, zároveň však chápeme, že čas jsou peníze a děláme tedy také vše pro to, abychom dodrželi předem smluvené termíny. Můžete se tedy spolehnout, že váš projekt odstartuje a začne vydělávat peníze bez zbytečných průtahů tak rychle, jak jen to bude možné.


Dalším důležitým a často přehlíženým faktorem, který při tvorbě zásadně dodržujeme, je jednoduchost a uživatelská použitelnost – internetový obchod, který sice na první pohled dobře vypadá, ale potenciální zákazník se v něm nezorientuje během několika sekund, nemá příliš velkou šanci na úspěch.


E-shop vytvořený naší společností rovněž standartně dodržuje pravidla SEO a splňuje tak základní předpoklad pro umístění na prvních příčkách ve vyhledávačích. Jsme schopni pro váš internetový obchod vytvořit a spravovat reklamní kampaně ve vyhledávačích, takže už nic nebude bránit tomu, abyste přes internet prodávali tolik zboží, kolik si jen budete přát.


Zajímají-li vás internetové obchody, které jsme již vytvořili, doporučujeme navštívit sekci „Reference“, kde si můžete prohlédnout výsledky naší práce. Pokud máte jakékoli dotazy, nebo máte zájem si sjednat nezávaznou schůzku s naším obchodním zástupcem na téma internetový obchod, neváhejte využít kontaktního formuláře.

Úvodní strana | O nás | Služby | Reference | Kontakt | Mapa webu
Copyright © 2016 Direct-services s.r.o.