Úvod Služby Internetový marketing

Linkbuilding


Linkbuilding je jinými slovy budování zpětných odkazů. Jde o součást optimalizace pro vyhledávače, která probíhá mimo vaší stránku. Vyhledávače totiž v dnešní době kladou čím dál tím větší důraz na popularitu stránky, tzn. na počet ostatních stránek, které na ni odkazují.


Jsou situace, kdy tzv. on-page optimalizace prováděná změnami na stránce buď není potřeba, protože je web už tak dobře optimalizovaný, nebo bude provedena klientem, který má zájem pouze o off-page optimalizaci, tedy o linkbuilding.


Pokud je toto váš případ, jsme schopni nabídnout právě tuto součást SEO samostatně. Linkbuilding provádíme několika způsoby – sjednáváním výměny odkazů především s tematicky podobně zaměřenými weby, nákupem zpětných odkazů, registrací do katalogů, psaní a registrace PR článků apod.


Tato součást optimalizace je velmi časově náročná a v případě, že s ní nemáte mnoho zkušeností a zdrojů, může být velmi obtížné zpětné odkazy vůbec získat. Určitě se tedy vyplatí zvážit možnost nechat zpětné odkazy vybudovat lidmi právě s těmito zkušenostmi – ušetří vám to drahocenný čas, peníze i starosti.


Linkbuilding provádíme zásadně tak, aby v žádném případě nedošlo k penalizaci vašich stránek, jak tomu bývá v případě příliš agresivních metod budování odkazů, můžete si tedy být jisti, že vašim stránkám to ve vyhledávačích jen prospěje.


Pokud byste přece jenom měli obavy z penalizace, lze vynechat výměnu odkazů – pokud se totiž do vašich stránek nebude zasahovat, je penalizace ze strany vyhledávačů vyloučena zcela. Vyplývá to z jejich filozofie, která říká, že penalizaci lze provést pouze na základě obsahu stránky, nikoli na základě zpětných odkazů.


Neváhejte nás tedy kontaktovat a svěřte veškeré starosti s linkbuildingem nám. Práci provedeme rychle a vy tak budete moci dosáhnout předních pozic ve vyhledávačích jakmile to bude možné.

Úvodní strana | O nás | Služby | Reference | Kontakt | Mapa webu
Copyright © 2016 Direct-services s.r.o.